Անվճար թվային քարտեր Ամիօ բանկից՝ 4 արժույթով
Աշխարհն օրեցօր շարժվում է դեպի թվայինը։ Գնումներ, վճարումներ, նույնիսկ ֆինանսական ծառայություններ՝ ամեն ինչ դառնում է հասանելի մեկ հպումով։ Թվային լուծումները մեր առօրյան դարձնում են ավելի արագ, հարմար և անվտանգ։ Ամիօ բանկը նույնպես շարունակում է խթանել թվային լուծումների կիրառումը՝ գնահատելով իր հաճախորդների ժամանակն ու հարմարավետությունը։
Ամիօ բանկում թվային (Digital) քարտ բացելն անվճար է՝ ՀՀ ռեզիդենտ անձանց համար։ Կարող ես ընտրել այն արժույթով քարտը, որը քեզ համար ամենահարմարն է՝ ՀՀ դրամ, ԱՄՆ դոլար, եվրո և ՌԴ ռուբլի։
Թվային քարտը՝
• Բացվում է առցանց՝ ընդամենը մի քանի հպումով
• Հասանելի է անմիջապես՝ կարիք չկա սպասել քարտի ակտիվացմանը
• Համատեղելի է Apple Pay-ի և Google Pay-ի հետ՝ հեշտ և արագ վճարումների համար
• Հնարավորություն է տալիս կանխիկացնել գումար բանկոմատներից՝ Apple Pay-ի և Google Pay-ի միջոցով՝ կիրառելով ստացված կամ ինքնուրույն սահմանված PIN կոդ։
• Իդեալական է առցանց գնումների, ճանապարհորդությունների և արտարժույթով գործարքների համար
Դեռ հաճախորդ չե՞ս։ Կարող ես դառնալ առցանց՝ ներբեռնելով AMIO Mobile հավելվածը՝ App Store, Google Play։

Бесплатные цифровые карты от Амио банка в 4 валютах
Мир с каждым днем все больше движется в сторону цифровых технологий. Покупки, платежи, даже финансовые услуги — всё становится доступным одним кликом. Цифровые решения делают нашу повседневную жизнь быстрее, удобнее и безопаснее. Амио банк также продолжает поощрять использование цифровых решений, ценя время и удобство своих клиентов. Открытие цифровой (Digital) карты в Амио банке бесплатно для резидентов Республики Армения. Вы можете выбрать карту в той валюте, которая для вас наиболее удобна: армянские драмы, доллары США, евро или российские рубли.
Цифровая карта:
- Открывается онлайн всего несколькими кликами
- Доступна сразу — не нужно ждать активации карты
- Совместима с Apple Pay и Google Pay для удобных и быстрых платежей
- Позволяет обналичивать денежные средства в банкоматах с помощью Apple Pay и Google Pay, используя полученный или самостоятельно установленный PIN-код
- Идеально подходит для онлайн-покупок, путешествий и операций с иностранной валютой
Еще не являетесь клиентом? Вы можете стать им онлайн, скачав приложение AMIO Mobile: App Store, Google Play.