Ամիօ բանկը միացել է Arca Pay-ին
Ամիօ բանկն ուրախությամբ հայտարարում է Arca Pay փոխանցման համակարգին միանալու մասին: Այսուհետ Ամիօ բանկի ֆիզիկական անձ հաճախորդները AMIO Mobile հավելվածի միջոցով կարող են կատարել մատչելի ակնթարթային դրամային փոխանցումներ ՀՀ բանկերի հաճախորդներին` մուտքագրելով ընդամենը ստացողի բջջային հեռախոսահամարը:
Arca Pay փոխանցումներն այս պահին հասանելի են հետևյալ բանկերի հաճախորդներին՝ Evocabank, Ամերիաբանկ և Կոնվերս Բանկ։ Բանկերի ցանկը շարունակաբար կընդլայնվի։
Ամիօ բանկի հաճախորդները կարող են AMIO Mobile հավելվածի «Կարգավորումներ» բաժնում Ամիօ բանկն ընտրել որպես հիմնական բանկ՝ նշված բանկերից հեռախոսահամարով փոխանցումներ ստանալու համար:

АМИО Банк присоединился к Arca Pay
АМИО Банк рад сообщить о присоединении к системе переводов Arca Pay. Отныне клиенты – физические лица АМИО Банка смогут осуществлять доступные мгновенные денежные переводы клиентам банков РА с помощью приложения AMIO Mobile, указав только номер мобильного телефона получателя.
Переводы Arca Pay на данный момент доступны клиентам следующих банков: Evocabank, Америабанк и Converse Bank. Список банков будет расширяться.
Клиенты АМИО Банка могут выбрать АМИО Банк в качестве основного банка в разделе “Настройки” мобильного приложения AMIO Mobile, чтобы получать переводы по номеру телефона от указанных банков.