«ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն դադարեցնում է «Քաջարան» մասնաճյուղի գործունեությունը
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. օգոստոսի 16-ից «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն դադարեցնելու է ՀՀ, Սյունիքի մարզ, ք. Քաջարան, Լեռնագործների 15 հասցեում գործող «Քաջարան» մասնաճյուղի գործունեությունը: «Քաջարան» մասնաճյուղի հաճախորդները կարող են շարունակել սպասարկվել «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ «Կապան» մասնաճյուղում (հասցե՝ ՀՀ, Սյունիքի մարզ, ք. Կապան, Մ. Ստեփանյան փ., 3/12), ինչպես նաև Բանկի ցանկացած այլ մասնաճյուղում: Միաժամանակ հայտնում ենք, որ գրեթե բոլոր բանկային գործարքները հնարավոր է կատարել ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից առաջարկվող հեռավար սպասարկման այլընտրանքային ուղիներով՝
• ABB Mobile հավելվածով,
• վճարային տերմինալներով,
• տեսազանգի ծառայության միջոցով՝ Skype համակարգում տեսազանգ կատարելով Բանկի Զանգերի կենտրոնի «Im ABB» օգտատիրոջը:

ЗАО «AРМБИЗНЕСБАНК» прекращает деятельность филиала «Каджаран»
Сообщаем, что с 16–го августа с.г. ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК» прекращает деятельность филиала «Каджаран», расположенного по адресу: РА, Сюникская область, г. Каджаран, ул. Лернагорцнери 15. Клиенты филиала «Каджаран» могут продолжать обслуживаться в филиале «Капан» ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК» (адрес: РА, Сюникская область, г. Капан, ул. М. Степанян 3/12), а также в любом другом филиале Банка. В то же время сообщаем, что почти все банковские операции могут быть совершены посредством предлагаемых АРМБИЗНЕСБАНК-ом альтернативных вариантов дистанционного обслуживания:
• Через платежные терминалы,
• Посредством услуги видеозвонков, совершая видеозвонок через Skype в Колл-центр (Центр обработки звонков ) пользователю «Im ABB».