«ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն դադարեցնում է «Սևան» մասնաճյուղի գործունեությունը
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. օգոստոսի 11-ից «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն դադարեցնելու է ՀՀ, Գեղարքունիքի մարզ, ք. Սևան, Սայաթ-Նովա փ., 13/14 հասցեում գործող «Սևան» մասնաճյուղի գործունեությունը:
«Սևան» մասնաճյուղի հաճախորդները կարող են շարունակել սպասարկվել «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ «Հրազդան» մասնաճյուղում (հասցե՝ ՀՀ, Կոտայքի մարզ, ք. Հրազդան, Միկրոշրջան թաղ., 4-րդ փողոց, թիվ 8), ինչպես նաև Բանկի ցանկացած այլ մասնաճյուղում:
Միաժամանակ հայտնում ենք, որ գրեթե բոլոր բանկային գործարքները հնարավոր է կատարել ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից առաջարկվող հեռավար սպասարկման այլընտրանքային ուղիներով՝
- ABB Mobile հավելվածով,
- վճարային տերմինալներով
- տեսազանգի ծառայության միջոցով՝ Skype համակարգում տեսազանգ կատարելով Բանկի Զանգերի կենտրոնի «Im ABB» օգտատիրոջը:

ЗАО «AРМБИЗНЕСБАНК» прекращает деятельность филиала «Севан»
Сообщаем, что с 11 августа с.г. ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК» прекращает деятельность филиала «Севан», расположенного по адресу РА, Гегаркуникская область, Севан, ул. Саят-Нова 13/14. Клиенты филиала «Севан» могут продолжать обслуживаться в филиале «Раздан» ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК» (адрес: РА, Котайкская область, г. Раздан квартал Микрорайон, 4-ая улица, ¨ 8), а также в любом другом филиале Банка. В то же время сообщаем, что почти все банковские операции могут быть совершены посредством предлагаемых АРМБИЗНЕСБАНК-ом альтернативных вариантов дистанционного обслуживания:
- С помощью приложения ABB-Mobile,
- Через платежные терминалы,
- Посредством услуги видеозвонков, совершая видеозвонок через Skype в Колл-центр (Центр телефонного обслуживания) пользователю «Im ABB».